breaking news

HİPHOP DANS KAMPI KAYITLARI AÇILDI

Mart 28th, 2017 | by admin
HİPHOP DANS KAMPI KAYITLARI AÇILDI
haberler
0

DANS KAMPI

Her yıl Temmuz ayında Türkiye’nin 4 bir yanından dansçıları ağırlayan organizasyon hem tatil hem dans okulu olmayan şehirlerdeki eğitim almak isteyen öğrencileri ağırlıyor. Bu öğrenciler kimler şehirlerinde bir takım veya eğitmen dansçı olmayan şehirlerdeki dans tutkusu olan kişilerden oluşuyor.

Bu kampta neler oluyor ?

Kampın amacı Hiphop dansının temeli dansların eğitimini almaları ve yaz tatili ile birleştirmektir. Asıl olan as bilgiyi aktarmaktır bunları aktaran kişiler Türkiye’nin sayılı eğitmenlerinden oluşuyor.

Kaç gün sürecek ?

6 gece 7 gün otelde konaklar ve otelin tüm olanaklarından yararlanarak bu tatili eğlenceli şekilde ders alarak bitireceklerdir.

Ne kadar masraf ederim ?

Bu kampın ücreti erken rezervayon yaptırarak 1.150 TL dir bu ücretin içerisinde konaklamanız 3 öğün açık büfe yemeğiniz ote konsepti herşey dahildir. Eğitmen ücretimiz buna dahildir. içeride otelin ücretsiz tüm olanaklarını kullanabilirsiniz. Sadece bavulunuzu alıp gelmeniz yeterlidir.

Ne zaman başlayacak ne zaman bitecek ?

17 Temmuz 09:00 da otele giriş yapıyorsunuz 23 temmuz pazar günü 12:00 de çıkış yapıyorsunuz bda tam olarak 6 gece 7 gün oluyor. çıkana kadar dans eğitiminiz devam ediyor. akşamları aktiviteler sizi bekliyor.

Hemen ön kayıt yaptırın brincisi erken rezervasyondan yararlanın ikincisi kontenjan dolmadan yerinizi alınız.

www.allstyledancecamp.com dan kayıt olunuz.

https://www.facebook.com/events/277403812677209/ etkinlik adresindende etkinliği facebooktan takip edeiblirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Spor