breaking news

HİPHOP DANS KAMP KAYIT

HİPHOP DANS KAMP KAYIT

2014 yılında projelendirilen TURKEY DANCE CAMP organizasyonu Türkiye'nin her ilinden her yıl yaz ve kış olmak üzere eğitim kampları düzenler bu kamplara geğitmenler şehirinde dans okulu olmayan dansa tutkunu insanlara bilgi aktarımı paylaşımı koreografileri öğretmek ve dansçılarla sohbet için gelirler.

  1. Dönem Kış Kampı
  2. Dönem Yaz Kampı

www.allstyledancecamp.com a giriş yaparak kamp kaydınızı istediğiniz sezona yaparak katılım sağlayabilirsiniz. Sizlere çok şeyler katacağına emin olabilirsiniz. Bizler breakdans.net olarak bu kampın destekçisi ve ekibimizde organizatörlerimiz bulunmaktadır.

Başvuru sürecinde yapmanız gerekenler:

  1. Başvuru formunu doldurmak
  2. Kapora bedelini sitesindeki hesap numaralarına yatırmak
  3. Size uygun TAM KAMP - SADECE DERS veya VELİ olarak öğrenciye refakat edebilirsiniz. Dilerseniz Programdaki eğitmenin dersine girebilir ücretsiz Hiphop gecesine katılabilir. Etkinlik ücretini yatırarak Yaz kampında denize Kış kampında diğer aktivitelere katılabilirsiniz.
  4. Sadece bavulunu 1 haftalık kamp için doldur ve tarihinde yola çıkman gerekiyor.

Bizler Street style dance kategorilerindeki,

Sizlerin yıllarca bulunduğunuz şehirde birilerini bulmakta zorluk çektiğinizi biliyoruz. Bu nedenle bu kadar eğitmeni bir araya getirip sizleri beraberce tecrübeli eğitmenlerimizden ders almanızı sağlıyoruz.

6 gece konaklama, 5-6 eğitmen, aktiviteler eğlence ve eğitim sizleri bekliyor... Eğer şehirinde eğitmen yoksa bunu kaçırma.

Şimdi kayıt ol www.turkeydancecamp.com

Spor